Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem São Paulo van 28 m² ligt in de wijk Belem in São Paulo, op 4 km van het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Dit appartement beschikt over een draadloos internet in de hele accommodatie.

In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

De accommodatie is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Het 1-slaapkamer appartement ligt op 10 minuten rjden van het Museu Catavento en op slechts een paar stappen van het Belém metrostation. Het Praça da República plein ligt op 6 km van de 1-badkamer accommodatie. Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem ligt een paar momenten van Terminal Belem Lado Norte busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem São Paulo
Bl909 - Moderno Apto P/ 6 | Com Piscina
Mobiele prijsaanbieding

Bl909 - Moderno Apto P/ 6 | Com Piscina

9.2
Schitterend 18 beoordelingen
6 m van de accommodatie
USD 46 USD 41
per nacht
Green Studio No Metro Belem/Ar Condicionado
Mobiele prijsaanbieding

Green Studio No Metro Belem/Ar Condicionado

511 m van de accommodatie
USD 34 USD 31
per nacht
Studio 718 - Tatuape
Mobiele prijsaanbieding

Studio 718 - Tatuape

8.3
Heel goed 25 beoordelingen
1.5 km van de accommodatie
USD 53 USD 48
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    17 km

    Treinstations

    Terminal Rodoviario do Tietê
    4,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Wasserij
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Zonneterras

    In de kamers

    • Mini bar
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Verkoopautomaten
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem gelegen?
      Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem is in de wijk Belem in São Paulo gesitueerd, op 4 km van de Pinacoteca do Estado.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem zijn onder andere het Museu Catavento, de Pinacoteca do Estado, het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem kost $44.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem?
      Restaurants in de buurt van Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem zijn onder andere Guadalajara Mexican Food en Dei Cugini restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem?
      Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem meet 28 m².
    • Is er een zwembad in Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem?
      Ja, Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem heeft een buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    17 km

    Treinstations

    Terminal Rodoviario do Tietê
    4,8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento 2517 Lindissimo Na Mooca Proximo Metro Belem São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten